تفاوت باغ عروسی در تهران با سایر شهرستان ها چیست؟ آیا می دانید تالار و باغ عروسی های تهران چه ویژگی هایی نسبت به تالارهای شهرستان ها دارند و قیمت باغ عروسی تهران چقدر است؟
امروزه تالار و باغ های تهران دارای لوکس ترین و مدرن ترین سبک معماری و بهترین لوکیشن ها برای برگزاری مراسمات هستند. به طوری که باغ های این منطقه با تالارها و باغ تالارهای شهرستان ها تفاوت های بسیاری دارند.
این تفاوت نه تنها از نظر پذیرایی و کیفیت غذا بلکه از نظر زیباسازی محیط و امکان برگزاری انواع مراسم های تشریفاتی احساس می شود. بنابراین اگر قصد رزرو بهترین باغ عروسی برای برگزاری مجالس خود را دارید، پیش از هر چیز باید با ویژگی های آن ها آشنا باشید.
علاوه بر این بهتر است در رابطه با قیمت این باغ ها اطلاعات کافی را داشته باشید. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه ما را همراهی کنید.

 

ویژگی های باغ عروسی در تهران

هر یک از تالارها و باغ ها امروزه در شهرستان ها و حتی تهران دارای ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی هستند. به طوری که اگر قصد برگزاری مراسم در این مکان ها را داشته باشید، آشنایی با این ویژگی ها الزامی است. در این رابطه باید بدانید باغ های عروسی تهران دارای لوکیشن، معماری و امکانات پذیرایی خاصی هستند.
همچنین باغ ها از نظر قیمت با تالار، عمارت ها و باغ تالارهای تهران و شهرستان ها تفاوت دارند. بنابراین ما در ادامه به صورت جزئی تر به ذکر و معرفی خصوصیات این مکان ها می پردازیم:

لوکیشن بی نظیر با هوایی مطلوب

لوکیشن باغ ها و باغ تالارهای تهران اکثرا در مناطق خوب تهران خارج یا داخل شهر است. در شهرستان ها تالارها و باغ تالارها در اطراف شهر هستند اما در تهران باغ های عروسی در لوکیشنی هستند که از نظر آب و هوایی از مناطق دیگر بهتر باشد.
این ویژگی باغ عروسی در تهران باعث می شود که مهمان ها از ابتدا تا انتهای مراسم لحظات خوشی را در هوایی مطلوب و بی نظیر سپری کنند. همچنین اکثر تالار های تهران به صورت عمارت هایی بزرگ و شیک هستند که فضای سبز بسیار وسیع و زیبایی دارند.

معماری خاص باغ های عروسی تهران

زیباسازی فضای بیرون سالن های پذیرایی در باغ های عروسی برای فیلم برداری و عکاسی به بهترین شکل انجام شده است. چنان که شما برای ورود به باغ و مراسم در این مکان ها ابتدا از فضای سبزی وسیع عبور و سپس به زیباترین عمارت ها و سالن های پذیرایی می رسید.
معماری باغ های عروسی تهران به صورت مدرن و طبق سبک معماری به روز دنیا است. به طوری که در این باغ ها از سبک معماری لهستانی، مدیترانه ای وغیره استفاده شده است. در دیزاین و طراحی داخلی سالن های تهران نیز سبک های متفاوتی وجود دارد که از جمله پرطرفدارترین آن ها می توان به سبک مدرن و کلاسیک اشاره کرد.

معماری مدرن

این سبک از معماری مخصوص باغ هایی است که دارای سالن هایی با سقف کوتاه و سالن هایی که فرصت اجرایی کمی دارند، هستند. در طراحی مدرن از اشکال هندسی مانند مربع یا مستطیل یا مثلث و یا دیگر شکل های هندسی نیز استفاده می شود.
سالن ها با سبک معماری مدرن دارای طراحی ساده هستند و از تزئینات و دیزاین زیادی در آن استفاده نمی شود. در این سالن ها دیوارها دارای لبه نور مخفی در سقف ها هستند. همچنین باغ عروسی در تهران که سالن متقارنی نداشته باشد، معماری آن به این سبک است.

زیباترین باغ تالار

معماری و طراحی کلاسیک سالن باغ های عروسی

جالب است بدانید باغ هایی که دارای سالن های بزرگ و لوکس هستند، در بیشتر موارد سبک معماری و طراحی داخلی و خارجی آن ها کلاسیک است. در این سبک استفاده از ابزارهای معماری از نوع ابزارهای روم باستان موجب شده است که این سبک طراحی طراحی رومی نیز نامیده شود .
در این سبک از اکسسوری های بسیار برای تزئین دیوارها استفاده می شود. به طوری که باغ های عروسی در تهران که با این سبک ساخته شده اند، دارای دیوارهایی با آینه کاری یا گچ بری هستند. همچنین دیزاین این باغ ها بسیار شلوغ و با رنگ های مختلف است.

ورودی خاص باغ های عروسی تهران

از آنجا که ورودی مهم ترین قسمت از باغ عروسی به حساب می آید و اکثر فیلمبرداری ها و عکاسی عروسی از قسمت ورودی شروع می شود، انواع باغ عروسی در تهران دارای زیباترین و مجلل ترین ورودی ها هستند. به طوری که در تزئین و دیزاین این قسمت ظرافت خاصی به کار برده اند.
چنان که بسیاری از این باغ ها دارای ورودی هایی به سبک قصرها و کاخ های پادشاهان هستند. ضمن اینکه این ورودی ها با استفاده از آتش، فشفشه یا اکسسوری های مختلف تزئین شده اند و زیبایی عکس و فیلم های شما را چندین برابر می کنند. در بهترین باغ عروسی مدرن نیز از روش نورپردازی برای افزایش جلوه ورودی در زمان ورود عروس و داماد استفاده می شود.

زیباترین استیج برای رقص عروس و داماد و مهمانان

از دیگر ویژگی های قابل توجه در باغ های عروسی تهران می توان به استیج رقص زیبا و عالی برای رقص و پایکوبی عروس و داماد یا مهمانان اشاره کرد. در باغ عروسی در تهران تلاش می شود که استیج رقص زیباترین شکل و نورپردازی را داشته باشد.
زیرا برای فیلمبرداری و عکس برداری در عروسی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همچنین در طراحی این استیج به راحتی افراد برای رقص همچون لیز نبود استیج، فاصله آن با سطح سالن وغیره بسیار توجه شده است. علاوه بر این باید بدانید در بهترین باغ عروسی تهران برخی مواقع دو استیج متفاوت برای عروس و داماد و مهمانان وجود دارد.
به این شکل در زمان رقص از ازدحام در فیلم و عکس های عروس و داماد جلوگیری می شود و فضای بهترین برای رقص و پایکوبی وجود دارد.

زیباتین تالار تهران

سالن پذیرایی باغ عروسی تهران با بهترین امکانات

سالن های پذیرایی باغ ها و باغ تالارهای تهران اکثرا سالن های بزرگ و مجلل با طراحی مدرن یا مجلل هستند. به طوری که طراحی داخلی و معماری داخلی انواع باغ عروسی در تهران توسط معماران متخصص و طراحان داخلی حرفه ای با چندین سال تجربه انجام شده است.
این سالن ها به صورتی طراحی شده اند که سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب، نور کافی و فضایی مناسب برای برگزاری انواع تشریفات و پخش موسیقی را دارند. در عین حال با نگرش زیباسازی محیط سالن بسیار زیبا، شیک و مدرن است و امکانات کافی برای راحتی مهمانان دارند.
در برخی از باغ عروسی های تهران سالن های مجزا برای برگزاری مراسم های جداگانه وجود دارد. به طوری که اگر برخی از عروس دامادهای جوان مایل بودند، مراسم خود را در بهترین باغ عروسی تهران در دو بخش زنانه و مردانه برگزار کنند.
این سالن ها در بیش تر موارد طراحی داخلی و خارجی مشابهی دارند و در هر دو قسمت پذیرایی سیستم گرمایشی و سرمایشی و دیگر امکانات وجود دارد. علاوه بر این جالب است بدانید بسیاری از این سالن ها امروزه به صورت جداگانه دی جی مخصوص خود را دارند.
همچنین در بعضی از باغ عروسی ها در تهران سالن های غذا خوری از سالن اصلی جدا است و در ساعت شام سالن ها باز می شود و مهمانان برای صرف شام به سالن غذاخوری تشریف فرما می شوند. در برخی دیگر از سالن ها نیز سالن غذا خوری و سالن پذیرایی جدا نیستند و در ساعت مشخص کارکنان به منزله پذیرایی غذا را روی میزها سرو و مهمانان روی صندلی خود غذا را میل می کنند.

پارکینگ ایمن و با ظرفیت کافی

یکی دیگر از ویژگی های انواع باغ عروسی در تهران این است که دارای پارکینگ های مجهز و بسیار ایمن برای مهمانان هستند. این خصوصیات شاید در افزایش قیمت تالار برای عروس و داماد تاثیر داشته باشد اما برای اطمینان خاطر مهمانان بسیار مفید است.
به طوری که وجود پارکینگ در طول مراسم امنیت خودروی مهمانان شما را تضمین می کند و مهمان ها با اطمینان خاطر بالا و حال بهتر شب خود را می گذارند. چنان که بسیاری از این باغ ها دارای پارکینگ هایی با ظرفیت متناسب با تعداد مهمانان، مجهز به دوربین های مداربسته و قوی و نگهبانان حرفه ای هستند.
حال در صورتی که به دنبال رزرو باغ عروسی پارکینگ دار هستید، می توانید از مراکز تشریفات مجالس همچون مجموعه یاکند کمک بخواهید.

باغ عروسی دارای برنامه ریز و مشاور

برگزاری مراسم عروسی و تشریفات آن از جمله کارهایی است که به یک برنامه ریزی دقیق و مناسب نیاز دارد. زیرا شما قرار است بهترین شب خود را که همیشه تصورش را می کردید، بگذرانید و باید متناسب با شرایط و بودجه و البته خواسته های خود بهترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.
برای انجام تمام برنامه های عروسی و تصمیم گیری های مهم در انتخاب تالار و برگزاری مراسم هایتان بهتر است از یک متخصص و برنامه ریز که در این فیلد تجربه کافی را دارد، کمک بگیرید. به این شکل خیال شما از برگزاری مراسم خود در باغ عروسی در تهران به بهترین شکل ممکن آسوده خواهد بود.
در این رابطه جالب است بدانید بسیاری از این باغ های عروسی دارای مشاوران متخصص در این زمینه هستند که مدیریت تمام بخش های مراسم شما را برعهده می گیرند. مشاوره و برنامه ریز به شما کمک می کند که بهترین دیزاین را برای مجلس خود انتخاب کنید.
همچنین این افراد چگونگی پخش آهنگ ها، ترتیب برنامه های شما در طول مراسم، چگونگی سرو شام وغیره را نیز مدیریت می کنند. بنابراین در صورت رزرو باغ عروسی با این ویژگی شما نیز مانند مهمانان می توانید از مراسم خود لذت ببرید و هیچ گونه نگرانی از بابت برنامه های شب عروسی رویایی خود نداشته باشید.

رزرو باغ تالار برای عروسی

نظافت و تمیزی بی مانند در باغ های عروسی تهران

یکی از مهم ترین خصوصیات باغ برای عروسی در تهران این است که از نظر نظافت و تمیزی فضا بسیار بی نظیر و پرطرفدار هستند. از آنجا که در مراسم ها تعداد کثیری از مهمان ها و کارکنان در طول روز در سالن رفت و آمد دارند، در طول هر مراسم آلودگی و گرد و غبار زیادی وارد سالن ها می شود.
به همین دلیل کارکنان این باغ ها به صورت روزانه و مرتب گرد گیری و نظافت سالن را انجام می دهند. زیرا حتی مقدار کمی آلودگی و گرد و غبار روی میز و صندلی ها باعث دلزدگی مهمان ها خواهد شد. همچنین در باغ عروسی در تهران دقت در نظافت سرویس های سالن جز واجبات است.
زیرا در هر مراسم تعداد زیادی از مهمانان از سرویس های بهداشتی استفاده می کنند. بنابراین در باغ های عروسی تهران سرویس های بهداشتی قبل و بعد از هر مراسم به طور کامل و با استفاده از بهترین مواد شوینده ضدعفونی و نظافت می شوند.
در این مکان ها علاوه بر گردگیری میز و صندلی و نظافت سرویس های بهداشتی، جارو و تمیزی کف سالن و باغ نیز به بهترین شکل انجام می شود. زیرا وجود هر گونه آشغال در فضا از زیبایی مجلس می کاهد. در این رابطه جالب است بدانید در این باغ ها برای نظافت سریع و راحت از تجهیزات حرفه ای استفاده می کنند.
به عنوان مثال از دستگاه مخصوص شیشه شویی برای تمیز کردن شیشه ها یا از دستگاه سوییپر صنعتی برای جمع آوری آلودگی روی سطوح استفاده می شود.

قیمت باغ های عروسی در تهران

یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب باغ عروسی در تهران تناسب بودجه عروس و داماد با قیمت باغ مورد نظر است. زیرا بودجه میزبان تعیین می کند که مراسم در کدام سالن، با چه تعداد مهمان و با چند مدل غذا در منو برگزار شود.
در این بین قیمت تالار یا باغ عروسی از مهم ترین فاکتور ها به شمار می رود. زیرا بودجه بیش تری را به خود اختصاص می دهد و به همین دلیل باید در این زمینه دقت زیادی را به خرج دهید تا در تامین بودجه دیگر بخش های مراسم خود با مشکل مواجه نشوید. در این رابطه باید بدانید قیمت باغ عروسی به عوامل بسیاری بستگی دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت باغ عروسی

از جمله عواملی که ممکن است باعث افزایش یا کاهش قیمت باغ مورد نظر شما شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• یکی از اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت باغ عروسی، موقعیت جغرافیایی آن است. باغ هایی که در مناطق خوش آب و هوای تهران و در عین حال نزدیک به شهر قرار دارند، قیمت آن ها نسبت به انواع دیگر بیشتر است.
• مورد دومی که بر قیمت باغ عروسی در تهران تاثیر دارد، تاریخ عروسی شما است. به طوری که اگر در روزهای به خصوصی مانند عیدهای مذهبی مراسم خود را برگزار کنید، به دلیل ازدحام مجالس در این تاریخ ها هزینه بیشتری را برای رزرو باغ باید پرداخت کنید.
• ظرفیت سالن های باغ مورد نظر شما یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این مکان ها به شمار می رود. به طوری که باغ های وسیع و با ظرفیت زیاد نسبت به باغ های کم ظرفیت در تهران قیمت بیشتری دارند.
• منوی غذا نیز می تواند بر افزایش هزینه های باغ مورد نظر شما برای رزرو تاثیر داشته باشد. زیرا برخی از باغ ها به طور جداگانه منوی غذا ارائه می دهند و بعضی دیگر از منوی تیم تشریفاتی شما استفاده می کنند و تنها هزینه ورودی برای هر مهمان دریافت می شود. اگر انتخاب شما گزینه اول باشد، برای رزرو باغ عروسی باید هزینه پیشتری پرداخت کنید اما با انتخاب گزینه دوم هزینه رزرو باغ کاهش و هزینه تشریفات افزایش پیدا می کند.

میزنامزدی در خانه

رزرو بهترین باغ های عروسی تهران در کم ترین زمان

تا به اینجا به خوبی با ویژگی ها و خصوصیات باغ های عروسی تهران آشنا شدید. حال اگر به دنبال راهی برای رزرو آسان و سریع این باغ ها هستید، بهتر است از مراکز تشریفات و خدمات مجالس کمک بگیرید. زیرا با استفاده از خدمات این مجموعه ها دیگر نیازی به صرف وقت و انرژی برای یافتن باغ عروسی در تهران نیست.
بسیاری از این مراکز تشریفاتی با انواع باغ، تالار و باغ تالارهای تهران قرارداد دارند. به طوری که کافی است شما معیارهای خود را بیان کنید تا بهترین باغ متناسب با خواسته ها و بودجه شما را معرفی کنند. به این شکل می توانید در زمانی کوتاه باغ مورد نظر را رزرو و نسبت به برگزاری مراسم عقد یا عروسی خود اقدام کنید.
در این رابطه باید بدانید یکی از بهترین مراکز تشریفاتی در تهران، مجموعه یاکند است که ضمن تخفیف در رزرو باغ یا تالار برای مراسم ها، خدمات دیگری از جمله موارد زیر نیز دارد:
• عکس برداری از مجالس
• فیلم برداری از مراسم ها
• پذیرایی از مهمانان با بهترین متد و توسط پرسنل ماهر
• سرو شام با زیباترین دیزاین
• آتش بازی زیبا و به یادماندنی در مراسم ها
• دیزاین فضا با مدرن ترین سبک و اکسسوری ها
• و بسیاری موارد دیگر.

نتیجه

در این مقاله با ویژگی های بهترین باغ عروسی در تهران آشنا شدید. به طوری که دانستید بهترین باغ های عروسی تهران باغ هایی هستند که در بهترین لوکیشن ها، با بهترین امکانات و بالاترین کیفیت غذایی در برگزاری مراسم ها به شما کمک می کنند.
علاوه بر این ها به ویژگی های دیگری از جمله معماری خاص و شیک داخلی و خارجی، نظافت بی نظیر تمام بخش ها، پارکینگ های این وغیره نیز اشاره شد. همچنین متوجه شدید که قیمت این باغ ها تحت تاثیر عوامل بسیار از جمله ظرفیت، لوکیشن، تاریخ مراسم وغیره افزایش یا کاهش پیدا می کند.
در نهایت نیز گفته شد اگر زمان یا انرژی کافی برای یافتن و رزرو باغ مورد نظر را ندارید، می توانید از مراکز تشریفات عروسی کمک بخواهید. در این رابطه دانستید دستیابی هرچه راحتتر و سریع تر به باغ عروسی مورد نظر در تهران، اطلاع از قیمت و نحوه رزرو باغ عروسی ها با کمک مجموعه تشریفاتی یاکند امکان پذیر است.