آیا شما نیز دوست دارید مجلس عروسی خود را در باغ برگزار کنید؟ آیا می دانید برای رزرو باغ عروسی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟
امروزه یکی از مکان های مناسب برای برگزاری مجالس مختلف، باغ ها هستند. به طوری که بسیاری از افراد به جای برگزاری مراسم عروسی در تالار، باغ تالار، باغ عمارت وغیره ترجیح می دهند مجلس خود را در باغ برگزار کنند.
برگزاری مراسم هایی همچون عروسی در فضای باز باغ علاوه بر زیبایی فضای مجلس مزایای دیگری دارد که موجب می شود خاطرات خوبی از مراسم شما برای مهمانان به یادگار بماند. زیرا باغ های مناسب برای برگزاری مراسم های گوناگون مجهز به امکانات بسیار و در عین حال دارای دیزاین و چیدمان طبیعی و زیبایی هستند.
بنابراین اگر شما نیز مشتاق برگزاری مراسم خود در باغ عروسی هستید، پیش از هر چیز باید با نکات مهمی برای رزرو باغ و مزایای رزرو باغ برای عروسی آشنا شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای رزرو باغ عروسی چیست؟

اولین قدم برای برگزاری مجالسی همچون عروسی، انتخاب و رزرو مکان است. برگزاری مراسم عروسی در هر یک از مکان های مختلف از جمله باغ، تالار، عمارت، باغ تالار، باغ عمارت، منزل وغیره مزایای به خصوصی دارد.
در این رابطه باید بدانید اگر انتخاب شما باغ باشد، گزینه های بسیاری را پیش رو دارید. زیرا با توجه به علاقه مردم به برگزاری مراسم های مختلف در باغ ها، روز به روز تعداد باغ های مناسب برای رزرو و برگزاری مجالس بیشتر می شود.
بنابراین می توان گفت مزایای برگزاری این مجلس در باغ نسبت به دیگر مکان ها بیشتر است. چنان که مهم ترین مزیت های رزرو باغ عروسی عبارت هستند از:

مجهز به بهترین دیزاین مشابه طبیعت

همانطور که می دانید امروزه یکی از اساسی ترین قسمت ها هر مراسم از جمله عروسی، دیزاین و چیدمان فضا است. به طوری که متخصصان بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند و افراد زیادی ضمن پرداخت هزینه های کلان، دیزاین فضای برگزاری مراسم خود را به آن ها می سپارند.
دیزاین مراسم ها به سبک های مختلفی از جمله کلاسیک، مدرن و حتی متناسب با تم مراسم انجام می شود و مبلغ اجرای هر یک متفاوت است. حال باید بدانید زیباترین دیزاین ها و دکوراسیون ها را با استفاده از گل های طبیعی انجام می دهند.
بنابراین می توان گفت بهترین دیزاین، طبیعت است. با توجه به این موضوع در صورت رزرو باغ عروسی شما نیز از بهترین دیزاین برای مراسم خود بهره مند خواهید شد. زیرا باغ های عروسی پر از درختان و گل های طبیعی، زیبا و خاص هستند که به فضا و مجلس شما بسیار جلوه می دهند.
چنان که در بسیاری از این باغ ها از هیچ گونه دیزاین دیگری برای برگزاری مراسم ها استفاده نمی شود. پس با رزرو باغ برای عروسی نه تنها مراسم خود را در فضایی طبیعی، زیبا و با خاص ترین دیزاین برگزار می کنید بلکه هیچ هزینه ای برای چیدمان و دیزاین پرداخت نخواهید کرد.

پذیرایی آسان از مهمانان

یکی دیگر از مزایای مهم رزرو باغ عروسی، بهره مندی از بهترین سبک پذیرایی و به آسان ترین شکل ممکن است. به طور کلی پذیرایی از مهمانان یکی از مهم ترین قسمت های هر مجلس محسوب می شود که باید بسیار عالی انجام شود.
در این رابطه باید بدانید از آنجا که باغ فضای باز دارد و چیدمان میز و صندلی ها به اندازه تالار فشرده نیست، پذیرایی آسان تر خواهد بود. به همین دلیل در صورت رزرو باغ تالار عروسی گارسون ها به بهترین شکل و با نیروی کافی از مهمانان شما پذیرایی می کنند.
این درصورتی است که در تالارها با توجه به شلوغی و بهم ریختگی مراسم ها، پذیرایی از مهمانان دشوار است و موجب خستگی و ناتوانی گارسون ها برای پذیرایی می شود. بنابراین اگر این بخش از مجلس برای شما اهمیت زیادی دارد، بهتر است نسبت به رزرو باغ عروسی برای مراسم خود اقدام کنید.

وسعت بیشتر باغ نسبت به تالار و منزل

اگر تا به حال دقت کرده باشید، حتما متوجه شده اید که باغ های عروسی از جمله باغ تالار جاجرود و دیگر باغ های تهران نسبت به تالارها و منازل فضای بزرگ تری دارند. به طوری که در باغ ها میز و صندلی های مهمانان با فاصله بیشتر چیدمان می شوند و هیچ گونه فشردگی و دشواری در رفت و آمد وجود ندارد.
همچنین با توجه به وسعت زیاد باغ، برای بخش های مختلف مراسم محل خاصی در نظر گرفته شده است. چنان که در بیشتر موارد عروس و داماد در باغ در محلی خاص و جدا از مهمانان شام می خورند. ضمن اینکه فضای سرو شام از فضای پذیرایی از مهمانان جدا است.
علاوه بر این در بسیاری از باغ ها محل رقص عروس و داماد با قسمت رقص مهمانان متفاوت است و در عین حال فضایی بزرگ برای رقص و پایکوبی دارند. در حالی که با رزرو تالار عروسی از این امکانات بهره مند نمی شوید و حتی به دلیل کمبود فضا ممکن است با مشکلات جدی رو به رو شوید.
پس رزرو باغ عروسی بهترین روش برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل و برگزاری مراسم خود به بهترین شکل است.

رزرو تالار عروسی خوب

نورپردازی زیبا در باغ

نورپردازی یکی دیگر از بخش های مهم مراسم ها است که امروزه نیز اهمیت بیشتری دارد. به طوری که علاوه بر نورپردازی فضا در مجالسی مانند عروسی باید رقص نور به زیباترین شکل ممکن وجود داشته باشد. به همین دلیل اکثر مکان ها از جمله تالارها و باغ مجهز به تجهیزات و امکانات بی نظیر برای نورپردازی هستند.
البته نورپردازی در باغ ها نسبت به تالارها بهتر انجام می شود و جلوه بیشتری دارد. زیرا فضا باز است و دیوارها و سقف ها مانع از نورپردازی کافی و زیبا نخواهند شد. ضمن اینکه در صورت رزرو باغ عروسی نورپردازی در درختان و گل ها فضای خاص و لذتبخشی را در مراسم شما ایجاد می کند. چنان که در این شرایط می توانید بهترین عکس و فیلم ها را در مراسم خود به ثبت برسانید.
در این رابطه باید بدانید برای رزرو باغی با این امکانات می توانید از مجموعه های تشریفات مجالس همچون یاکند کمک بخواهید.

نکات قابل توجه برای رزرو باغ برای عروسی

تا به اینجا با برخی از مهم ترین مزایای رزرو باغ عروسی آشنا شدید. حال اگر تصمیم شما برای برگزاری مراسم خود در این مکان قطعی است، باید توجه داشته باشید که هر یک از این باغ ها ویژگی ها و امکانات به خصوصی دارند.
چنان که در زمان رزرو آن ها باید فاکتورها و نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین باغ را برای مراسم عروسی خود رزرو کنید. شش نکته در انتخاب باغ تالار که نباید از آن ها غافل شوید، عبارت هستند از:
• تناسب وسعت باغ با تعداد مهمانان شما
• تجهیز باغ به امکانات مورد نظر شما
• رزرو باغی مجهز به پارکینگ
• رزرو نزدیک ترین و در دسترس ترین باغ برای شما و مهمانتان
• رزرو باغی متناسب با بودجه خود
• انتخاب و رزرو باغ تالار عروسی متناسب با تاریخ مورد نظر برای برگزاری مراسم
در ادامه برای ارائه اطلاعات بیشتر به شما به شرح کامل چهار مورد از نکات رزرو باغ عروسی می پردازیم:

 

تناسب وسعت باغ با تعداد مهمانان شما

اگر می خواهید مجلس عروسی خود را در باغ برگزار کنید، در قدم اول باید تعداد مهمانان خود را مشخص کنید. سپس باید باغی را رزرو کنید که وسعت و متراژ آن برای حضور مهمانان شما مناسب باشد. زیرا باغ ها همچون تالارها و باغ تالارها در وسعت های کوچک و بزرگ برای برگزاری مراسم هایی با تعداد مهمانان زیاد و کم وجود دارند.
بنابراین اگر نمی خواهید در مراسم خود با کمبود جا مواجه شوید، باید ابتدا این نکته را در نظر داشته باشید. به طوری که با رزرو باغی دارای فضای مناسب برای حضور مهمانان شما دیگر نگرانی از بابت ناراحتی مهمانان خود و نبود جا برای نشستن، رفت و آمد، پذیرایی نخواهید داشت.

تجهیز باغ به امکانات مورد نظر شما

برخی از افراد برنامه های به خصوصی را برای مراسم عروسی خود در نظر دارند. اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، پیشنهاد می دهیم حتما در زمان رزرو باغ عروسی به امکانات باغ تالار شرق تهران یا دیگر مناطق پایتخت که انتخاب کرده اید، توجه کنید.
در واقع باید برنامه های خود را با صاحب باغ در میان بگذارید و باغی را رزرو کنید که امکانات مورد نیاز برای اجرای برنامه های شما را داشته باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید محل سرو شام از محل برگزاری مراسم و پذیرایی از مهمانان مجزا باشد، حتما به فضای باغ و امکانات لازم برای این امر دقت داشته باشید.
در صورتی که متوجه شدید باغ مورد نظر شما امکانات لازم را ندارد، بلافاصله باید به بررسی باغ های دیگر بپردازید و محل دیگری را متناسب با برنامه های خود انتخاب کنید.

رزرو باغ تالار عروسی

باغ پارکینگ دار رزرو کنید!

یکی دیگر از نکات مهم برای رزرو باغ تالار عروسی این است که توجه کنید مکان مورد نظر شما پارکینگ دارد یا خیر. زیرا اصولا باغ ها و باغ تالارها خارج از شهر هستند و در صورت رزرو باغ عروسی تضمین امنیت وسایل نقلیه مهمانان بر عهده شما خواهد بود.
بنابراین بهترین راه این است که باغی را رزرو کنید که مجهز به پارکینگی متناسب با تعداد اتومبیل های مهمانان شما باشد. در این صورت نه تنها شما بلکه مهمانانتان نسبت به امنیت خودروهای خود هیچ نگرانی نخواهید داشت.

نزدیک ترین و در دسترس ترین باغ را برای مراسم عروسی رزرو کنید!

از دیگر نکاتی که هنگام رزرو باغ عروسی باید به آن توجه کافی را داشته باشید، می توان به موقعیت مکانی باغ اشاره کرد. اگر راحتی خود و مهمانان برای شما مهم است، باید باغی را برای برگزاری مراسم هایی مانند عروسی، جشن تعیین جنسیت، سالگرد ازدواج وغیره رزرو کنید که در دسترس و نزدیک باشد.
زیرا در غیر این صورت ممکن است مهمانان شما برای پیدا کردن باغ دچار مشکل شوند. همچنین در بسیاری از موارد مهمانان زمانی که متوجه می شوند محل برگزاری مجلس فاصله زیادی با آن ها دارد، از حضور در آن مراسم صرف نظر می کنند. بنابراین برای جلوگیری از بروز این اتفاقات، توجه به موقعیت مکانی باغ مورد نظر بسیار حائز اهمیت است.

هزینه رزرو باغ های عروسی چقدر است؟

آیا شما نیز قصد دارید مراسم خود را در باغ برگزار کنید اما نگران هزینه رزرو باغ عروسی هستید؟ در این رابطه باید بدانید هزینه رزرو باغ تالار عروسی به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین نمی توان مبلغ مشخصی را برای آن ذکر کرد.
زیرا مبلغ قابل پرداخت برای رزرو باغ برای برگزاری مجلس عروسی بر اساس وسعت و متراژ این مکان افزایش یا کاهش پیدا می کند. همچنین هزینه رزرو باغ ها به تعداد مهمانان شما نیز بستگی دارد. چنان که هر اندازه مهمانان بیشتری داشته باشید، باید مبلغ بیشتری را برای ورودی و رزرو این مکان پرداخت کنید.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت رزرو باغ عروسی می توان به امکانات آن اشاره کرد. زیرا باغ های مجلل و مجهز به امکانات ویژه مانند محل سرو شام خاص برای عروس و داماد، دارای محلی مخصوص برای آتش بازی وغیره هزینه نسبت به باغ های دیگر هزینه بیشتری برای رزرو دریافت می کنند.
شاید باورش برای شما سخت باشد اما حتی نوع دیزاین، گل آرایی یا بادکنک آرایی باغ نیز بر هزینه رزرو آن تاثیرگذار است. علاوه بر این ها نوع ظروف و میز و صندلی های مورد استفاده برای پذیرایی از مهمانان نیز بر کاهش یا افزایش قیمت رزرو باغ مورد نظر تاثیر دارد.
ضمن اینکه اگر درخواست آتش بازی و امکانات و دیزاین مخصوص برای کیک و برش آن داشته باشید، موجب افزایش هزینه رزرو باغ تالار می شود.

از دیگر عوامل موثر بر هزینه رزرو باغ عروسی نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• نورپردازی و رقص نور خاص
• اجرای برنامه های به خصوص
• سرو انواع پیش غذا و دسر
• پذیرایی از مهمانان بیشتر از یک بار
• استفاده از بخار ساز و حباب ساز در زمان رقص
• و بسیاری موارد دیگر.

رزرو باغ عروسی

چگونه باغ عروسی ارزان قیمت رزرو کنیم؟

حال با توجه به آنچه درباره هزینه رزرو باغ عروسی گفته شد، شاید شما نیز به دنبال روشی هستید که بتوانید باغ تالار مورد نظر را با قیمت مناسب رزرو کنید. در این رابطه باید بدانید خواسته شما با کمک مراکز تشریفات و خدمات عروسی امکان پذیر است.
منظور از تشریفات عروس مراکزی است که هر گونه خدمات در زمینه برگزاری مراسم های گوناگون را به افراد ارائه می دهند. به طوری که اگر بخواهید مجلسی همچون عروسی را برگزار کنید و توانایی، زمان یا بودجه کافی را نداشته باشید، با کمک این مجموعه ها هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت.
زیرا بسیاری از مراکز تشریفاتی در سراسر کشور و به خصوص در تهران صفر تا صد برگزاری مراسم ها را برعهده می گیرند. یکی از مهم ترین خدمات این مجموعه ها، رزرو بهترین مکان ها از جمله باغ ها متناسب با سلیقه، برنامه ها و بودجه شما است.
زیرا مشاوران مراکز خدمات و تشریفات عروسی با باغ ها، تالارها، عمارت ها و دیگر مکان های مناسب برای برگزاری مجالس گوناگون آشنایی دارند. چنان که در صورت اطلاع از خواسته های شما، بهترین گزینه ها را برای رزرو باغ عروسی به شما معرفی می کنند.
علاوه بر این کمک می کنند که باغ مورد نظر را با قیمتی مناسب رزرو کنید و بدون نگرانی نسبت به کمبود بودجه مهم ترین شب زندگی خود را به رویایی ترین شکل ممکن بسازید.

بهترین تشریفات برای رزرو باغ های عروسی

اگر جز آن دسته از افراد هستید که برای رزرو باغ برای برگزاری مجلس عروس خود به کمک مراکز تشریفات نیاز دارید و نمی دانید به کدام مجموعه مراجعه کنید، باید بدانید بهترین مراکز، معتبرترین ها هستند.
مجموعه تشریفاتی یاکند یکی از معتبرترین مراکز خدماتی در زمینه برگزاری مجالس از جمله عروسی، سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج وغیره در تهران به شمار می رود که خدمات بسیاری را به مشتریان خود ارائه می دهد.
به طوری که از جمله خدمات مهم این مرکز می توان به رزرو باغ عروسی با ارزان ترین قیمت ممکن اشاره کرد. زیرا این مجموعه تشریفات و خدماتی با باغ ها و باغ تالارهای مختلف در تهران و به خصوص مناطق شرقی پایتخت قرارداد دارد.
بنابراین در صورت مراجعه به این مرکز و درخواست کمک از آن علاوه بر رزرو باغ مورد نظر متناسب با بودجه خود می توانید از خدمات دیگری مانند عکس برداری، فیلم برداری، گل آرایی، پذیرایی وغیره بهره مند شوید.

در نتیجه

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به برگزاری مراسم عروسی خود در باغ هستند، در این مقاله هر آنچه باید درباره رزرو باغ عروسی بدانید برای شما شرح داده شد. به طوری که با مزایای مختلف رزرو باغ از جمله پذیرایی بهتر و راحت تر از مهمانان، فضای بیشتر نسبت به تالار وغیره آشنا شوید.
همچنین گفته شد که در زمان رزرو باغ ها برای برگزاری مراسمی مانند عروسی باید به شش نکته مهم توجه کنید. علاوه بر این ها دانستید که باغ ها هزینه ثابتی ندارند و عوامل مختلفی همچون وسعت، پذیرایی، امکانات وغیره بر قیمت رزرو آن ها تاثیرگذار است.
در نهایت نیز دانستید که برای رزرو بهترین باغ متناسب با سلیقه و بودجه خود و با قیمت ارزان می توانید از مجموعه های تشریفاتی معتبر از جمله یاکند کمک بخواهید. بنابراین همین حالا برای برگزاری مراسم خود در بهترین باغ تهران در تاریخ مورد نظر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

اصلی: رزرو باغ عروسی,رزرو باغ تالار عروسی , رزرو باغ برای عروسی
لینک: باغ تالار -تشریفات مجالس -جشن تعیین جنسیت -سورپرایز تولد -باغ تالار شرق تهران – خدمات عروسی – باغ تالار جاجرود – شش نکته در انتخاب باغ تالار