آیا شما نیز قصد برگزاری مراسم بله برون را در منزل خود دارید؟ آیا می خواهید با 10 تزئین بله برون در منزل آشنا شوید و مجلس خود را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید؟

در کشور ایران از گذشته تاکنون رسم بوده است که پس از مراسم خواستگاری و پاسخ مثبت عروس، مراسمی تحت عنوان بله برون برگزار می شود. در این مجلس خانواده های عروس و داماد، بزرگان فامیل و عروس و داماد جمع می شوند تا برای مهریه، برگزاری مراسم عقد وغیره تصمیم گیری کنند.

امروزه این مراسم بسیار تجملاتی برگزار می شود. به طوری که بسیاری از افراد برای برگزاری این مجلس به تزیین و دیزاین فضای منزل عروس می پردازند. به همین دلیل سبک های مختلفی برای ایده تزئین بله برون در منزل وجود دارد.

بنابراین اگر شما نیز می خواهید مراسم بله برون خود را در فضایی شیک و زیبا برگزار کنید، بهتر است در ادامه با ما همراه باشید و با سبک های دیزاین مراسم بله برون آشنا شوید.

آشنایی با ۱۰ تزئین بله برون در منزل

مراسم بله برون یکی از پراسترس ترین مجالس پس از مراسم خواستگاری است که در آن بزرگان فامیل به همراه خانواده عروس و داماد و آن ها دورهم جمع می شوند. این مجلس به منظور تصمیم گیری برای مهریه، تاریخ برگزاری عقد وغیره برگزار می شود.

شاید در گذشته بله برون به ساده ترین شکل ممکن در منزل عروس برگزار می شد اما امروزه این مراسم بسیار تجملاتی شده است. چنان که مدل های مختلفی از سبک ها برای دیزاین فضای بله برون وجود دارد و بسیاری از افراد با استفاده از آن ها به تزیین فضا می پردازند.

حال اگر شما نیز دوست دارید فضای مراسم خود را با استفاده از سبک های مختلف دیزاین زیبا کنید، هیچ جای نگرانی نیست. زیرا ما در ادامه برای کمک به شما به معرفی ده مدل تزئین برای بله برون در خانه می پردازیم:

تزیین بله برون با استند گرد و گل

یکی از سبک های تزیین و دیزاین فضای بله برون که امروزه رواج زیادی دارد، استفاده از استند گرد و گل است. به طوری که در ابتدا یک استند گرد از جنس و با رنگ مورد نظر را تهیه می کنید. سپس آن را با استفاده از گل های طبیعی یا مصنوعی تزیین می کنید و در جایگاه خاصی از منزل برای قرارگیری عروس و داماد در جلوی استند، آن را قرار می دهید.

 

رنگ و مدل گل ها نیز کاملا به سلیقه و بودجه و حتی تم مراسم بله برون شما بستگی دارد. همچنین توجه داشته باشید که برای استفاده از این مورد از 10 تزئین بله برون در منزل ممکن است به کمک متخصصان گل آرایی و دیزاین نیاز پیدا کنید. در این راستا مراکز خدمات عروسی بسیار به شما کمک می کنند.

دیزاین بله برون با گل و استند مستطیلبرگزاری مراسم نامزدی

مدل دیگری از دیزاین های فضای بله برون، استفاده از گل و استند مستطیل شکل است. اگر از آن دسته افرادی هستید که به استند گرد علاقه ای ندارید یا استندهای مستطیل را ترجیح می دهید، بهتر است از این سبک استفاده کنید. این مدل از تزیین بله برون با مدل قبلی تفاوت زیادی ندارد و تنها نوع استند آن متفاوت است.

تزیین بله برون با میزهای سه تکه

دیزاین با میزهای سه تکه، یکی دیگر از مدل های پرطرفدار برای تزیین بله برون در خانه است. این میزها در سه سایز مختلف هستند که می توانید آن ها را تزئین کنید و در مناسب ترین قسمت منزل قرار دهید تا وسایل بله برون روی آن ها گذاشته شوند.

این میزها در انواع رنگ ها با متریال های مختلف تولید می شوند و شما می توانید نسبت به خرید یا کرایه مدل مورد نظر بر اساس بودجه و سلیقه خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که ترکیب این میزها با دو مدل قبلی بسیار زیبا می شود.

به طوری که می توانید این میزها را مقابل استند قرار دهید و با همان گل هایی که استند را تزیین کرده اید، به تزیین میزها بپردازید. با استفاده از این مورد از 10 تزئین بله برون در منزل نه تنها فضای مراسم شما زیبا می شود بلکه عکس و فیلم های خاص و به یادماندنی را ثبت خواهید کرد.

دیزاین بله برون با پرده و استند

نوع دیگر از ده مدل تزئین برای بله برون در خانه که در مکان های دیگر مانند باغ ها، تالارها و باغ تالارها نیز کاربرد دارد، تزیین بله برون با استفاده از پرده و استند است. این مدل بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که می خواهند در مجلس خود عکس برداری انجام دهند و نمی خواهند فضای منزل مشخص باشد.

در این صورت می توانید با استفاده از پرده های حریر، ساتن یا تور به رنگ های مختلف و متناسب با تم مجلس، استند خود را تزئین کنید. یکی از متداول ترین روش های تزیین استند با پرده این است که بخشی از استند را با پرده به شکل های مختلف تزیین می کنید و در بخش دیگر آن به دیزاین استند با گل می پردازید.

این مدل از تزیین و دیزاین بله برون را می توانید با میزهای سه تکه نیز ترکیب کنید و جلوه قشنگی به فضا ببخشید.

دیزاین بله برون با گل های آبشاری

از دیگر مدل های پرطرفدار بین 10 تزئین بله برون در منزل که حتی در بهترین باغ تالار تهران از آن استفاده می کنند، طرح گل های آبشاری است. اگر برای تزیین فضا با استند و میزهای سه تکه، بودجه یا فضای کافی را ندارید و در عین حال می خواهید محیط منزل شما برای بله برون زیبا باشد، این مدل برای شما بسیار مناسب است.

برای تزیین فضا با این مدل تنها کافی است که یک میز چوبی زیبا و بزرگ را تهیه کنید و جلوی آن را با استفاده از گل های زیبای طبیعی یا مصنوعی به شکل آبشاری تزیین کنید. در این صورت نه تنها فضای کافی برای قرارگیری وسایل بله برون مانند کله قند، هدایای عروس وغیره وجود دارد بلکه بسیار جلوه خواهند داشت.

همچنین عروس و داماد می توانند با این دیزاین با وسایل بله برون خود به همراه اعضای خانواده زیباترین عکس ها را ثبت کنند. زیبا گل های آبشاری به خصوص با رنگ های مختلف بسیار نشاط بخش هستند و فضا را بی نظیر می کنند.

دیزاین مراسم بله برون با میز، استند و صندلی چوبی

تم چوب امروزه برای دیزاین و تزیین مراسم های مختلف از جمله بله برون بسیار کاربرد دارد. به همین دلیل یکی دیگر از 10 تزئین بله برون در منزل این است که از میز، استند و صندلی های چوبی استفاده کنید.

اگر فضای منزل شما نسبتا بزرگ است، می توانید یک میز چوبی بزرگ به همراه استند و صندلی های چوبی را تهیه یا کرایه کنید و به دیزاین با تم چوب بپردازید. در این روش باید از گل یا اکسسوری های مختلف برای تزیین میز، استند و حتی صندلی ها استفاده کنید.

سپس استند و میز را در قسمتی از فضای پذیرایی یا حیاط منزل خود قرار دهید که بتوانید روبه روی آن ها صندلی ها را مرتب و با فاصله بچینید. در این صورت مهمانان شما نیز از بهترین فاصله شما را تماشا می کنند.

تزیین بله برون با باکس های شیشه ای

اگر شما نیز پیش از برگزاری مراسم نامزدی، مجلسی مجلل و باشکوه برای بله برون برگزار می کنید، قطعا به بهترین و جدیدترین ایده تزئین بله برون در منزل نیاز دارید. در این رابطه باید بدانید یکی از مدرن ترین روش ها دیزاین این مراسم بین 10 تزیین بله برون در منزل، استفاده از باکس های شیشه ای است.

این باکس ها می توانند در شکل ها و اندازه های مختلف باشند و باید آن ها را با استفاده از اکسسوری های مختلف یا گل ها تزیین کنید و روی میز قرار دهید. سپس باید هدایای عروس در این باکس ها قرار گیرند تا مراسم بله برون شما به زیباترین شکل ممکن برگزار شود.

البته اگر به فکر تجملات بیشتر هستید، توجه داشته باشید که ترکیب این سبک با مدل های ابتدایی مانند استند و گل، میزهای سه تکه وغیره بی نظیر می شود.

دیزاین بله برون با تم پاییزی

اگر قصد اجاره باغ برای بله برون خود را ندارید و می خواهید این مجلس را در منزل برگزار کنید و مراسم شما در فصل پاییز است، می توانید فضا را با تم پاییزی تزیین کنید. اینکه در این مدل از 10 تزیین بله برون در منزل از چه نوع میز، صندلی، استند یا باکسی استفاده کنید در این مدل اهمیت زیادی ندارد و باید بر اساس سلیقه خود عمل کنید.

نکته مهم در رابطه با تم پاییزی در مراسم بله برون این است که از اکسسوری ها، گل ها و وسایلی برای دیزاین استفاده کنید که پاییزی باشند. به عنوان مثال از گل های خشک، برگ های خشک وغیره باید استفاده کنید.

همچنین بهتر است تم مراسم شما یکی از رنگ های پاییز مانند نارنجی، زرد یا قرمز باشد. در این صورت یکی از خاص ترین دیزاین ها را برای مراسم خود خواهید داشت.

تزیین مجلس بله برون با ریسه های نور

از دیگر مدل های به روز و زیبا بین 10 تزئین بله برون در منزل باید به استفاده از ریسه های نور اشاره کنیم. اگر دقت کرده باشید این ریسه ها در هر فضایی که نصب شوند، تاثیر زیادی بر جلوه محیط دارند. به همین دلیل استفاده از ریسه های نور زیبا در فضای مراسمی مانند بله برون بسیار به جا است.

این ریسه ها را می توانید به پرده های منزل خود از بالا تا پایین متصل کنید و سپس میزی را برای قرارگیری هدایای بله برون مقابل آن قرار دهید. سپس هنگام ورود مهمانان ریسه ها را روشن کنید و از زیبایی آن ها شگفت زده شوید.

همچنین امکان اتصال این ریسه ها به انواع استندها، پرده روی استند، میزها، باکس های شیشه وغیره نیز وجود دارد. حال با توجه به این موارد اگر می خواهید زیباترین دیزاین را با استفاده از این ریسه ها برای مجلس بله برون خود داشته باشید، می توانید از خدمات دیزاین و چیدمان مراکز تشریفات مجالس مانند یاکند بهره مند شوید.

دیزاین بله برون با بادکنک

بادکنک ها نه تنها برای دیزاین فضای مراسم هایی مانند تولد بلکه برای بله برون نیز بسیار کاربردی هستند. به طوری که اگر از آن دسته افرادی هستید که به گل آرایی میز بله برون و فضای مجلس خود علاقه ای ندارید، می توانید به جای گل از بادکنک استفاده کنید.

در این مدل از 10 تزئین بله برون در منزل امکان نصب بادکنک ها به دیوار، روی پای، روی استند و میز با طرح و مدل های گوناگون وجود دارد. البته توجه کنید که رنگ بادکنک ها تاثیر زیادی بر زیبایی فضا خواهد داشت.

چنان که بهتر است در مجلس بله برون حتما رنگ های آرامی مانند صورتی، گلبهی، آبی آسمانی وغیره را با سفید ترکیب کنید.

تزیین بی نظیر بله برون با مراکز تشریفاتی برتر تهران

تا به اینجا با ده مدل تزئین برای بله برون در خانه آشنا شدید. حال شاید بسیاری از شما زمان، انرژی، توانایی، استعداد و تخصص لازم را برای انجام این تزیینات نداشته باشید. در این رابطه باید بدانید با وجود مراکز خدماتی و تشریفاتی جای هیچ نگرانی نیست.

زیرا یکی از بخش های کاری این مراکز تزیین سفره بله برون و سفره عقد لاکچری در خانه است. به طوری که با مراجعه به این مجموعه ها می توانید از ایده های دیزاین بی نظیر فضا توسط افراد متخصص مانند 10 تزئین بله برون در منزل بهره مند شوید.مراسم نامزدی در منزل

زیبا در مراکزی تشریفاتی مانند یاکند، افرادی حرفه ای و متخصص در زمینه دیزاین مجالس مختلف فعالیت می کنند. چنان که اگر تزیین بله برون خود را به این افراد بسپارید، آن ها در کم ترین زمان، زیباترین فضا متناسب با بودجه و سلیقه خودتان را به شما تحویل می دهند.

همچنین در این مجموعه امکان کرایه وسایل مورد نیاز برای برگزاری و دیزاین این مراسم و خدمات گوناگون دیگری برای مجالس نیز نیز وجود دارد و با کم ترین هزینه می توانید از آن ها بهره مند شوید.

در نتیجه

از آنجاکه امروزه بسیاری از مراسم ها از جمله بله برون مجلل تر و باشکوه تر نسبت به گذشته برگزار می شوند، در این متن تلاش کردیم شما را با 10 تزئین بله برون در منزل آشنا کنیم. به طوری که در این راستا مدل هایی مانند تم پاییزی، استفاده از باکس های شیشه ای، استفاده از استند گرد و گل و استفاده از میزهای سه تکه به شما معرفی شد.

همچنین دانستید که با استفاده از ریسه های نور، گل های آبشاری، استند مستطیل و گل، پرده و استند وغیره نیز فضای مراسم شما بسیار زیبا و خاص خواهد بود. در ادامه نیز گفته شد که اگر برای دیزاین و تزیین بله برون خود زمان یا تخصص کافی را ندارید، می توانید از کمک مراکز تشریفات و خدمات مجالس عروسی، عقد و نامزدی بهره مند شوید.

چنان که متوجه شدید یاکند یکی از مجموعه های تشریفاتی در تهران است که از متخصص ترین و حرفه ای ترین افراد برای تزیین بله برون و مجالس دیگر کمک می گیرد.