عروسی در باغ تالار به یک دلیل ساده رویایی به نظر می رسد و آن این است که  این محیط ها با بوته ‌های گل، پرچین‌های آراسته شده و عطر علف ‌های تازه بریده شده احاطه شده اند. بنابراین با رعایت 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی می توانید یک محیط زیبا و مناسب برای روز عروسی خود داشته باشید.

مهم ترین خواسته عروس و دامادها امروزه این است که مراسمی به یادماندنی برگزار کنند اما از انتخاب یک باغ تالار گرفته تا دکوراسیون، غذا و برنامه ریزی جشن برای بسیاری از زوج ها یک چالش بزرگ محسوب می شود. در این رابطه باید بدانید اگر نکاتی را در انتخاب باغ تالار مورد نظر رعایت کنید، این چالش تبدیل به بهترین خاطره شما خواهد شد.

بنابراین ما در ادامه تلاش می کنیم که 6 نکته از مهم ترین نکات انتخاب و رزرو باغ تالار عروسی را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید تا بهترین مراسم عروسی را برگزار کنید.

 

 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی برای برگزاری بهترین مراسم!

وقتی یک عکاس کلمات «مراسم در باغ تالار» را می شنود، هیجان زده می شود. مراسمی در خارج از خانه نوید نور طبیعی فوق‌العاده را برای ثبت شگفت ‌انگیزترین تصاویر عروسی دارد. علاوه بر این عکس ‌های طبیعی از مهمانان در هنگام پذیرایی در فضای باز عالی به نظر می‌ رسند.

البته شاید برای برگزاری مراسم نگرانی هایی از وضعیت آب و هوا و تزیینات وجود داشته باشد اما می توان به راحتی با راهکارهایی با آن ها مقابله کرد. همچنین اگر می خواهید مراسم خود را در باغ تالار برگزار کنید، باید در زمان رزرو به این نکات توجه داشته باشید تا در عروسی خود با مشکل مواجه نشوید:

 

نکته اول: توجه به موقعیت باغ

امروزه باغ تالارهای زیادی در تهران و شهرستان ها وجود دارد اما در زمان انتخاب بهترین باغ تالار تهران مهم ترین نکته از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی، موقعیت باغ است. بنابراین به شما عروس و داماد عزیز توصیه می کنیم باغی به دور از هیاهوی شهر و ماشین ها انتخاب کنید تا با آرامش مراسمی خاطره انگیز را برگزار کنید. ضمن اینکه باید باغ در مکانی باشد که مهمانان مسیر راحتی را طی کنند و به آسانی به باغ تالار مورد نظر شما دسترسی داشته باشند.

 

نکته دوم: توجه به نحوه چیدمان گل ها

نکته دوم از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی چیدمان گل ها در باغ تالار عروسی است. برای کار در طبیعت، بهترین اقدام این است که اجازه دهیم باغ ها سادگی و زیبایی طبیعی خود را داشته باشند. نیازی نیست که با نمایش گل‌ های خود تغییری ایجاد کنید. 

شما انتخاب کرده اید که در خارج از منزل یا سالن ازدواج کنید؛ زیرا می خواهید در طبیعت باشید. بنابراین نیازی نیست که آن را با حواس پرتی زیاد خراب کنید. با این حال به یاد داشته باشید که این روز عروسی شما است، بنابراین اگر بخواهید با کمی تغییر در ظاهر، خاص به نظر می رسد.

ایده های بسیار خوبی برای تغییر در باغ تالار وجود دارد که از جمله آن ها می توان به قرار دادن گلبرگ ‌ها در پایین راهرو، گذاشتن گلدان‌ هایی در ابتدا یا پایان راهرو و یک آلاچیق تزیین شده از گل ها برای اینکه عروس و داماد در زیر آن بایستند، اشاره کرد.

طراحان مکان هایی مانند باغ تالار شرق تهران در انتخاب این ایده ها به شما کمک می کنند. بنابراین مطمئن شوید به دنبال مکانی هستید که برای خاطره انگیزترین روز زندگی شما عالی به نظر برسد و بهترین چیدمان گل را داشته باشد. 

 

نکته سوم: اهمیت تزیینات و دکوراسیون فضای باغ تالار

یکی دیگر از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی، در نظر گرفتن تزیینات مراسم عروسی است. دقت کنید که تزیینات در باغ تالار باید ساده و سبک باشد. به نحوی که زیبایی طبیعت بر دکوراسیون مهمانی حاکم باشد. بیش از حد به تزیینات نپردازید؛ زیرا ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد.

زیبایی برگزاری مراسم عروسی در باغ ها این است که نیاز به پیچیدگی های زیادی در دکوراسیون ندارند. زیرا خود منظره لوکس ترین باغ تالار تهران یک نقاشی زیبا است که آن را از تزیینات مصنوعی عروسی متمایز می کند.

 تزیین درختان به سبک ساده در کنار گل های باغچه جلوه فوق العاده ای به عروسی شما می بخشد. توجه داشته باشید که تزیین پذیرایی در باغ تالار نیز به کمی تفکر خلاقانه نیاز دارد. بنابراین بهتر است باغ تالاری را انتخاب کنید که زیباترین دکوراسیون و تزیینات را داشته باشد.

حال بیایید بیشتر به این مورد از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی بپردازیم:

تالار شرق تهران

با پس زمینه زیبا شروع کنید

همان گونه که اشاره کردیم، خود باغ اغلب پس زمینه ای خیره کننده برای پذیرایی و همچنین مهمانی دارد. با در نظر گرفتن این موضوع در حین آماده سازی با خود عناصر محیط می توانید فضایی زیبا داشته باشید. به عنوان مثال اگر باغ انتخابی شما منظره ای رو به شهر دارد، پذیرایی را طوری تنظیم کنید که مهمانان به طور طبیعی با این منظره روبه رو شوند.

همچنین اگر باغ دارای ردیف درختان زیبا یا دیواری با درختان انگور گلدار است، بهتر است آن را طوری تنظیم کنید که بخشی طبیعی از دکوراسیون شما باشد. فضاهای رقص و بوفه ها باید در کناره ها قرار داده شوند تا زیبایی فضا چشمگیر شود.

 

تزیینات برای چادر یا سرپناه باغ

از دیگر نکات مهم که ذیل 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی باید به آن توجه کافی داشته باشید، تزیین سرپناه یا چادر است. اگر پذیرایی در یک سرپناه یا چادر در باغ برگزار می شود، ایده خوبی است که مطابق با آن تزیین شده باشد.

تزیینات باید از سقف شروع شده و به سمت پایین حرکت کند. برای افزایش ارتفاع به دکوراسیون تکه های توری، استریر و پاپیون در سراسر سقف باید اضافه شده باشد. همچنین باغ تالاری را انتخاب کنید که بسته ها، روبان ها و پاپیون ها را در اطراف ستون های نگهدارنده گره زده باشد.

 

چیدمان لوازم تزئینی

آخرین نکته در پذیرایی و تشریفات مجالس ، لوازم تزیینی باغ تالار انتخابی است. این لوازم شامل موارد زیر می شوند:

  • میز کیک: اینکه کیک در فضای باز قرار دارد، به این معنا نیست که از اضافه کردن یک سفره زیبا و چند شمع یا گلبرگ در اطراف کیک شود؛
  • تزیینات میز مهمانان: به چیدمان ظروف پذیرایی، دستمال، شمع ها و غیره در زمان انتخاب باغ تالار دقت و رنگ آن را بر اساس تم روبان گل عروس انتخاب کنید؛
  • در رابطه با این نکته از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی باید گفت که بهترین تزئین در باغ این است که طبیعت خود به خود بیشتر کارهای سنگین را در این زمینه انجام دهد. بنابراین دقت کنید که گاهی اوقات فقط استفاده از کمی آویزهای ساده برای درختان و وزش آن ها در نسیم بسیار خیره کننده و در جایگاه رقص از طاق های گل استادانه تر است؛
  • عروسی در باغ تالار جاجرود فضای زیادی برای تزیینات دارد. برای مثال می توان فانوس ‌ها یا قاب عکس را از شاخه درختان آویزان کرد.

بنابراین با توجه به این نکات می توانید بهترین باغ تالار را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید.

 

نکته چهارم: اهمیت نورپردازی مناسب در باغ تالار

تزیینات مربوط به نورپردازی یکی دیگر از موارد مهم 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی است. در این رابطه باید بدانید که باغ‌ ها در طول روز زیبا به نظر می ‌رسند اما با نورپردازی ساده و هوشمندانه در شب جلوه بیشتری خواهند داشت. برای مثال می توانید یک پذیرایی در فضای باز با چراغ ‌های پری آویزان از درختان انجام دهید.

این کار باعث می شود وقتی مهمانان از صرف غذا و رقص در فضای باز لذت می ‌برند، به نظر برسد که ستاره‌ ها به آن ها چشمک می زنند. این نورپردازی شب تابستانی خاطره انگیز و زیبایی را رقم می زند.

بنابراین باغ تالاری با درختان زیاد را انتخاب و از چراغ‌ های پری یا فستونی برای افزودن بعد دیگر بعد از غروب استفاده کنید. گوی های گرد با باتری روشن در امتداد چمن هنگام غروب نیز زیبا هستند و نور عملی را فراهم می کنند.

نورافکن روی درختان برجسته نیز در زیبایی فضای عروسی شما بسیار موثر است. علاوه بر این باید بدانید اگر درختان کافی در باغ انتخابی شما وجود داشته باشد، فانوس های آویزان از شاخه های درختان یکی دیگر از تزیینات زیبای فضا خواهند بود.

باغ تالار شرق تهران

نکته پنجم: توجه به شیوه مدیریت آب و هوا در انتخاب باغ تالار

برنامه ریزی برای آب و هوا یکی از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی است. شما می توانید بهترین برنامه ها را انجام دهید اما مسئول آب و و هوا نیستید. بنابراین باید همیشه یک برنامه پشتیبان داشته باشید و اگر مراسم خود را در باغ تالار می خواهید برگزار کنید، باید این مکان برنامه پشتیبان داشته باشد.

در برخی باغ تالارهای تهران یک خیمه تمام وقت دارند که برای بارش های غیرمنتظره باز می شوند و بسیار ایده آل هستند. با انتخاب این باغ تالارها شما باید این طرح را تنظیم و آماده راه اندازی کنید که اگر هوا بارانی شد، بتوانید به مکانی که طراحی شده است، بروید.

علاوه بر این ها باید توجه داشته باشید آسمان آبی و آب و هوای صاف بسیار خوب است اما فراموش نکنید که وقتی خورشید غروب می کند ممکن است هوا بسیار سرد شود. بنابراین اگر برای پذیرایی به داخل سالن نمی‌روید، مطمئن شوید که باغ تالار مورد انتخاب شما بخاری‌ های فضای باز دارد. به طوری که در صورت سرد شدن هوا بتوانید با روشن کردن آن ها مهمانان خود را گرم کنید.

 

نکته ششم: انتخاب باغ تالار بر اساس قیمت متناسب با امکانات

آخرین نکته از 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی توجه به قیمت است. یکی از مهم ترین مواردی که باید برای این نکته در نظر بگیرید، این است که آیا باغ ورودی دارد یا خیر؟ باغ تالار بدون ورودی تهران یکی از گزینه های ایده آل در این زمینه است.

زیرا ضمن اینکه هزینه اضافی به شما تحمیل نمی کند، تنوع بسیار زیادی در امکانات یا باغ آرایی دارد که ضمن آن کیفیت نیز در نظر گرفته می شود. اگر تصمیم های هوشمندانه ای بگیرید، نیازی به پرداخت اجاره زیاد ندارید. یکی از مهم ترین تصمیمات هوشمندانه در این زمینه این است که انتخاب باغ تالار عروسی خود را به مراکز تشریفات معتبر همچون یاکند بسپارید.

به این شکل می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین فضا را برای مراسم عروسی خود خواهید داشت. ضمن اینکه با کمک این مجموعه های تشریفاتی امکان رزرو ارزان ترین باغ تالارها با بهترین امکانات به راحتی فراهم می شود. زیرا مجبور به صرف زمان و انرژی زیاد برای پیدا کردن باغ تالار ارزان نخواهید بود.

 

نکات دیگر برای انتخاب بهترین باغ تالار عروسی در تهران

به جز 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی که تا بدین جا بررسی شد، باید بدانید نکات دیگری نیز وجود دارد که برای انتخاب بهترین باغ تالار عروسی بسیار حائز اهمیت هستند. اگر در کنار نکات بالا به مواردی که در ادامه اشاره می کنیم توجه داشته باشید، می توانید بسیاری از نگرانی هایی که ممکن است برای برگزاری مراسم در فضای باز داشته باشید را برطرف سازید.

بنابراین با کمک نکات زیر یک شب رویایی و به یادماندنی را برای خود و مهمانان رقم خواهید زد:

 

اهمیت انتخاب باغ تالار پارکینگ دار!

علاوه بر آنچه پیش تر تحت عنوان 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی گفته شد، باید بدانید که انتخاب باغ تالار پارکینگ دار نیز اهمیت بسیاری دارد. زیرا در صورتی که باغ تالار مورد انتخاب شما برای مراسم عروسی پارکینگ مناسبی نداشته باشد، موجب نگرانی شما و مهمانان می شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم که باغ تالاری را انتخاب کنید که حتما پارکینگ داشته باشد. علاوه بر این به ظرفیت پارکینگ و تناسب آن با تعداد خودروهای مهمانان خود نیز دقت کنید. از دیگر نکات مهم در رابطه با پارکینگ باغ تالار عروسی باید به امنیت آن نیز اشاره کنیم.

بنابراین با در نظر گرفتن این نکات از بروز هر گونه مشکل، نگرانی و آزردگی خاطر در مراسم عروسی خود جلوگیری کنید.

بهترین باغ تالار شرق

بهترین باغ تالار عروسی دارای صندلی های راحت و مناسب!

اگر قصد دارید مراسم عروسی خود را در باغ برگزار کنید، راحتی صندلی ها بسیار مهم است. به همین دلیل علاوه بر 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی که پیش تر ذکر شد، باید به نوع میز و صندلی های باغ انتخاب دقت کنید. زیرا مراسم عروسی ممکن است چندین ساعت طول بکشد و صندلی ها باید به اندازه ای راحت باشند که مهمانان در این مدت زمان دچار آزردگی خاطر نشوند.

بنابراین حتما پیش از رزرو باغ تالار مورد نظر میز و صندلی های مهمانان را بررسی کنید. البته راحتی میز و صندلی عروس و داماد نیز اهمیت بسیاری دارد. پس از این مورد نیز غافل نشوید و به عنوان عروس یا داماد حتما جایگاه خود را در مراسم عروسی امتحان کنید که در طول مجلس از این نظر با مشکل مواجه نشوید و مراسم خود را با خستگی و درد سپری نکنید.

 

انتخاب بهترین باغ تالار عروسی با کمک تشریفات یاکند

آیا شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که زمان و توانایی کافی برای بررسی 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی را ندارید؟ هیچ جای نگرانی نیست. زیرا با کمک مجموعه های تشریفاتی در سراسر کشور از جمله یاکند این مشکل به راحتی برطرف می شود.

زیرا این مراکز تشریفات با باغ تالارها گوناگون در موقعیت های مکانی مختلف قرارداد دارند. بنابراین تنها کافی است که شما نکات مهم و ایده آل های خود را برای انتخاب باغ تالار عروسی به اطلاع پرسنل و همکاران ما در یاکند برسانید. سپس آن ها بهترین مکان را با مناسب ترین قیمت برای شما رزرو خواهند کرد.

 

سخن آخر

در این مقاله به بررسی 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی پرداختیم. هنگامی که مردم به روند عروسی فکر می کنند معمولا تنها لباس ها یا رقص ها را تصور می کنند اما انتخاب باغ تالار مناسب نیز بسیار مهم است. اما حال در بررسی نکات انتخاب بهترین باغ تالار عروسی دانستید که مهم ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید، عبارتند از:

  • توجه به موقعیت باغ
  • نحوه چیدمان گل ها
  • تزیینات عروسی
  • نورپردازی باغ تالار
  • شیوه مدیریت تغییرات آب و هوا
  • انتخاب باغ تالار با توجه به قیمت

علاوه بر این ها با نکات دیگری از جمله راحتی صندلی ها، اهمیت پارکینگ و پرسنل مناسب آشنا شدید. در پایان متوجه شدید که با کمک مجموعه تشریفاتی یاکند می توانید بهترین مکان را برای به یادماندنی ترین شب زندگی خود انتخاب کنید. بنابراین برای بهره مندی از خدمات ما تنها کافی است که با شماره های تماس موجود ارتباط برقرار کنید.

کلمه کلیدی اصلی: 6 نکته در انتخاب باغ تالار عروسی

کلمات لینک دهی: بهترین باغ تالار تهران، تشریفات مجالس، باغ تالار بدون ورودی تهران، لوکس ترین باغ تالار تهران، باغ تالار شرق تهران، باغ تالار جاجرود