15 مدل دیزاین جشن تعیین جنسیت

آیا شما نیز قصد برگزاری جشن تعیین جنسیت برای فرزندتان را دارید؟ آیا می دانید بهترین دیزاین جشن تعیین جنسیت چیست و چگونه انجام می شود؟

امروزه افراد برای اتفاقات مهم زندگی خود مانند بارداری و حتی تعیین جنسیت جنین جشن های مجلل با حضور خانواده و دوستان ترتیب می دهند. به طوری که جشن تعیین جنسیت به یکی از قسمت های مهم دوران بارداری تبدیل شده است.

در این رابطه باید بدانید این جشن همانند بسیاری از مجالس دیگر مانند تولد، عروسی وغیره نیازمند دیزاین و دکور است. به همین دلیل انواع مختلفی از دیزاین برای این جشن وجود دارد و شما می توانید مدلی را متناسب با بودجه، سلیقه و معیارهای خود انتخاب کنید.

همچنین در صورتی که فرصت یا توانایی کافی برای دیزاین مراسم تعیین جنسیت را نداشته باشید، می توانید از مراکز فعال در این زمینه درخواست کمک کنید. بنابراین اگر می خواهید با بهترین دکور جشن تعیین جنسیت و مراکز معتبر برای انجام آن آشنا شوید، با ما همراه باشید.

 

آشنایی با 15 مدل دیزاین جشن تعیین جنسیت

امروزه جشن تعیین جنسیت جنین همانند بسیاری از مراسم ها همچون سورپرایز تولد، عروسی، عقد وغیره بسیار مجلل و زیبا برگزار می شود. چنان که افراد این اتفاق مهم در زندگی خود را با اعضای خانواده، دوستان و آشنایان در بهترین مکان جشن می گیرند.

یکی از بخش های اساسی این جشن که توجه مهمانان را به خود جلب می کند، چگونگی چیدمان و دیزاین است. به همین دلیل مدل های مختلفی برای دیزاین این جشن وجود دارد. چنان که ما در ادامه برای آشنایی بیشتر شما و انتخاب بهترین مدل برای مجلستان به 15 مورد از دیزاین های بی نظیر برای جشن تعیین جنسیت اشاره می کنیم:

 

دیزاین با بادکنک آبی و صورتی

یکی از مرسوم ترین روش ها برای دیزاین و چیدمان فضای برگزاری جشن مخصوص تعیین جنسیت، استفاده از بادکنک آن هم به دو رنگ آبی و صورتی است. زیرا رنگ آبی نماد پسر و رنگ صورتی نماد دختر به شمار می رود.

دیزاین با بادکنک آبی و صورتی

به همین دلیل بسیاری از افراد با استفاده از این بادکنک ها به ایجاد چیدمانی مرتبط با جشن اقدام می کنند. شما نیز می توانید با استفاده از این بادکنک ها به صورت ترکیبی یا جداگانه فضای مورد نظر را برای مجلس تعیین جنسیت دیزاین کنید.

 

دیزاین با پرده های صورتی و آبی

دیزاین با پرده های صورتی و آبی

یکی دیگر از روش های دیزاین جشن تعیین جنسیت استفاده از پرده های صورتی و آبی است. به طوری که شما این پرده ها را باید دقیقا پشت جایگاه کیک و قسمت برگزاری جشن نصب کنید. نصب این پرده ها در فضای منزل آن هم روی دیوارهای رنگ و رو رفته به زیبایی فضای مراسم شما کمک بسیاری می کند.

 

دیزاین با ریسه آبی و صورتی

دیزاین با ریسه آبی و صورتی

استفاده از تعداد زیادی از ریسه های صورتی و آبی در فضای جشن از دیگر شیوه های دکور مراسم تعیین جنسیت به شمار می رود. به طوری که شما می توانید این ریسه ها از سقف یا دیوار آویزان کنید و جلوه فضا را افزایش دهید. این ریسه ها در ثبت عکس ها و فیلم های یادگاری جشن تاثیر بسیاری دارند.

 

دیزاین با بادکنک های سفید

آیا می دانید با استفاده از بادکنک های سفید تا چه اندازه دکور جشن تعیین جنسیت شما زیبا می شود؟ اگر طرفدار سبک های مینیمال هستید، می توانید فضای مورد نظر را برای برگزاری این جشن به کمک بادکنک های سفید دیزاین کنید.

 

زیرا رنگ سفید نشان دهنده مشخص نبودن جنسیت جنین است. در عین حال این رنگ یکی از اصلی ترین رنگ های مینیمال به شمار می رود و باعث می شود فضایی خاص برای این جشن داشته باشید. می توانید این بادکنک ها را به سقف متصل و به بندهای آن ها کارت های صورتی و آبی وغیره نصب کنید.

 

دیزاین با لباس های کودک پسرانه و دخترانه

اگر علاقه مند به دکورهای خاص برای برگزاری مراسم های خود هستید، برای دیزاین جشن تعیین جنسیت پیشنهاد می دهیم که از لباس های کودک دخترانه و پسرانه برای دیزاین استفاده کنید. این یک روش خاص است که کم تر کسی آن را انجام می دهد و به همین دلیل باعث جلب توجه خواهد شد.

در این راستا می توانید لباس های نوزاد مختلف را از سقف یا دیوارها آویزان کنید. همچنین در صورت برگزاری جشن تعیین جنسیت در فضای باز، آویزان کردن لباس ها از شاخه درختان بسیار جالب است.

 

دیزاین با دو میز جداگانه دخترانه و پسرانه

دیزاین با دو میز جداگانه دخترانه و پسرانه

از دیگر روش های پرطرفدار برای دیزاین فضای جشن تعیین جنسیت می توان به استفاده از دو میز جداگانه اشاره کرد. به طوری که یکی از میزها را کاملا با تم پسرانه و دیگری را با تم دخترانه تزیین کنید. همچنین روی هر یک از میزها متناسب با تم آن ها از وسایلی مانند کیک، کوکی، بادکنک وغیره به همان رنگ استفاده کنید.

 

دیزاین با یک میز پر از کیک و کوکی های صورتی و آبی

اگر دوست ندارید در جشن شما دو میز متفاوت وجود داشته باشد، می توانید از روشی دیگر استفاده کنید. یکی از رایج ترین شیوه ها از 15 مدل دیزاین جشن تعیین جنسیت، استفاده از یک میز و چیدمان آن با استفاده از وسایل آبی و صورتی مختلف است.

دیزاین با یک میز پر از کیک و کوکی های صورتی و آبی

به طوری که روی این میز می توانید دو کیک به رنگ های مختلف یا یک کیک دو رنگی، کوکی، شیرینی، لباس های کودک، بادکنک، گل وغیره قرار دهید تا هر چه زیباتر جلوه کنید. این روشی است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند و امکان ایجاد تغییر متناسب با سلیقه شما وجود دارد.

 

دیزاین با تورهای آبی و صورتی

تورها یکی از وسایل پرکاربرد برای چیدمان مکان ها و مراسم های مختلف به شمار می رود که از گذشته نیز کاربرد بسیاری داشته است. بنابراین اگر شما نیز می خواهید هزینه چندانی برای دیزاین جشن خود پرداخت نکنید و در عین حال زیبا باشد، می توانید از تورهای صورتی و آبی استفاده کنید.

زیرا امکان تزیین سقف، دیوار، جایگاه قرارگیری پدر و مادر کودک و حتی میز جشن با استفاده از این تورها وجود دارد.

 

دیزاین با سه میز کوچک و بزرگ

یکی از شیوه های جدید و در عین حال پرکاربرد برای تزیین و چیدمان فضای مراسم هایی مانند سورپرایز سالگرد ازدواج، تولد وغیره استفاده از سه میز طبقاتی است. این میزها در شکل ها، رنگ ها و جنس های مختلف وجود دارند و شما متناسب با سبک مورد علاقه خود می توانید از آن ها در دیزاین جشن تعیین جنسیت استفاده کنید.

به طوری که می توان روی آن ها کیک، کوکی، وسایل تزییناتی جشن مانند بادکنک، لباس نوزاد وغیره را قرار داد و به افزایش جلوه فضا کمک کرد.

 

دیزاین با بادکنک شبیه علامت سوال

از آنجا که مراسم تعیین جنسیت جنین برای رفع این سوال که جنسیت او چیست برگزار می شود، برای دیزاین فضای این مجلس می توانید از بادکنک هایی علامت سوال استفاده کنید. یک راه این است که از یک بادکنک بزرگ به شکل علامت سوال به همراه بادکنک هایی به رنگ آبی و صورتی برای دیزاین استفاده کنید و راه دیگر ساختن علامت سوال به کمک بادکنک های مختلف است.

دیزاین با بادکنک شبیه علامت سوال

در هر صورت فضای شما دیزاینی خاص خواهند داشت و عکس ها و فیلم های بی نظیری را با کمک این دکور مراسم خود ثبت خواهید کرد.

 

دیزاین با بادکنک مشکی علامت سوال

آیا تا به حال دیده اید که در جشن تعیین جنسیت از یک بادکنک بزرگ مشکی با طرح علامت سوال برای دیزاین استفاده می کنند؟ این مورد یکی دیگر از شیوه های چیدمان فضا است که البته باید بادکنک مشکی را در وسط قرار دهید و با استفاده از اکسسوری های دیگر اطراف آن را تزیین کنید.

همچنین توجه داشته باشید که داخل این بادکنک ها متناسب با جنسیت جنین بادکنک های کوچک به رنگ صورتی یا آبی وجود دارد و در پایان مراسم برای تعیین جنسیت و اطلاع آن به مهمانان می توانید این بادکنک را سوراخ کنید.

دیزاین با بادکنک شبیه علامت سوال

این مورد از 15 مدل دیزاین جشن تعیین جنسیت نه تنها زیبا است بلکه برای تعیین جنسیت فرزند شما نیز کاربرد دارد و در این مسیر نیازی نیست به شیوه های دیگر متوسل شوید.

 

دیزاین با بادکنک های عروسک دختر و پسر

بادکنک های عروسکی به شکل دختر و پسر از دیگر وسایل پرکاربرد برای دیزاین به شمار می روند. به طوری که اگر می خواهید دکور جشن تعیین جنسیت شما کودکانه و دلبرانه باشد، می توانید از این بادکنک ها استفاده کنید.

دیزاین با استفاده از بادکنک های عروسکی می تواند به شکل اتصال بادکنک به سقف یا دیوار یا اتصال آن به میزهای طبقاتی باشد. در این راستا استفاده از دو بادکنک عروسکی با دو جنسیت متفاوت یا یک بادکنک با جنسیت جنین شما پیشنهاد می شود.

 

دیزاین با بادکنک های طراحی شده

اگر به خاطر داشته باشید چندین سال پیش استفاده از بادکنک های طراحی شده برای چیدمان مراسم هایی از جمله تولد بسیار پرطرفدار بود. امروزه نیز این روش کاربرد دارد و شما نیز برای دیزاین جشن تعیین جنسیت فرزند خود می توانید از این بادکنک ها استفاده کنید.

در این دیزاین سلیقه شما اولویت اول است و باید تعداد، طرح، رنگ و مدل بادکنک ها را انتخاب کنید و طراحی آن ها را به متخصص این کار بسپارید. در صورتی که به دنبال متخصص ترین و حرفه ای ترین افراد برای طراحی این بادکنک ها هستید، می توانید از مراکز خدمات مجالس مانند یاکند کمک بخواهید.

 

دیزاین با گل های طبیعی یا مصنوعی آبی و صورتی

اگر به استفاده از گل در چیدمان علاقه دارید، از بهترین روش های دیزاین این مراسم می توان به دکور با استفاده از گل های طبیعی یا مصنوعی اشاره کرد. اگر گل های این مجلس را به رنگ های آبی و صورتی انتخاب کنید، مهمانان ارتباط بیشتری با دیزاین و فضای شما برقرار می کنند.

 

دیزاین با ماکت بیبی

امروزه با توجه به پرطرفداری جشن تعیین جنسیت، وسایل و اکسسوری های بسیاری متناسب با این مجلس طراحی شده است و در بازار به فروش می رسند. به طوری که یکی از این وسایل ماکت بیبی است که در دیزاین جشن تعیین جنسیت کاربرد بسیاری دارد.

دیزاین با ماکت بیبی

چنان که شما می توانید با استفاده از این ماکت زیباترین چیدمان را برای مراسم خود طراحی و اجرا کنید. این ماکت را می توانید جلوی میز کیک قرار دهید و به دیزاین اطراف آن با بادکنک، گل وغیره بپردازید.

 

بهترین مرکز برای دیزاین مراسم تعیین جنسیت

حال که با روش های مختلف برای چیدمان و دکور جشن تعیین جنسیت آشنا شدید، شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش آمده باشد که آیا مرکزی برای انجام این دیزاین ها وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید مراکز بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند.

اما اگر می خواهید دیزاین مورد نظر شما به بهترین شکل اجرا شود و مهمانانتان شما را تحسین کنند، توصیه می کنیم به بهترین تشریفات مجالس تهران مراجعه کنید. یاکند یکی از مجموعه های تشریفاتی در تهران است که پرسنلی حرفه‌ای، متخصص و مجرب در زمینه های مختلف از جمله دیزاین فضای جشن تعیین جنسیت دارد.

به طوری که این افراد متناسب با سلیقه، بودجه و معیارهای شما بهترین دیزاین را در کم ترین زمان برای این مراسم انجام می دهند. البته یاکند خدمات و تشریفات دیگری مانند پذیرایی، رزرو مکان، نظافت، عکس برداری و فیلم برداری وغیره برای مراسم های مختلف دارد. چنان که می توانید صفر تا صد مجلس خود را به این مرکز بسپارید.

 

در نتیجه

از آنجا که امروزه بسیاری از افراد پس از اطلاع از پدر و مادر شدن نسبت به برگزاری جشن برای تعیین جنسیت جنین خود اقدام می کنند، در این متن به معرفی 15 مدل دیزاین جشن تعیین جنسیت پرداختیم. به طوری که با دکورهای مختلف با استفاده از بادکنک های آبی و صورتی، پرده های آبی و صورتی و ریسه های صورتی و آبی آشنا شدید.

همچنین دانستید خاص ترین روش برای دیزاین این جشن استفاده از لباس های نوزاد پسر و دختر است. از دیگر شیوه های دیزاین مراسم تعیین جنسیت نیز به دکور با استفاده از گل های مصنوعی و طبیعی، ماکت بیبی، میزهای طبقاتی، دو میز با تم های متفاوت، بادکنک علامت سوال، بادکنک مشکی وغیره اشاره شد.

علاوه بر این ها متوجه شدید برای دیزاین فضای جشن می توانید از مراکز تشریفاتی معتبر مانند یاکند کمک بخواهید. زیرا در این مجموعه افرادی متخصص و حرفه ای در زمینه دیزاین فضا فعالیت می کنند و بهترین چیدمان را برای جشن شما انجام خواهند داد.